К А Л Е Н Д А Р Ь    С О Б Ы Т И Й 


Доброго дня відвідувачі сайту. Рада повідомити Вам, що в нашій шкільній бібліотеці знов поповнення цікавими книжками письменників нашого рідного краю, а також словник російсько-українським – українсько-російським  з термінологічним перекладом поширених понять з історії, географії, математики, філології та правознавства.
                            
Всіх запрошую до читальної зали.


      Сучасна людина для успішної життєдіяльності не може бути осторонь інформаційних потоків і тому проблема медіабезпеки набуває для України ще більш актуального значення. Основним засобом “захисту” особистості, забезпечення її медіабезпеки є медіаосвіта. І ми всі повинні об’єднатися задля безпеки підростаючого покоління, формування світоглядних позицій української молоді.     
      10 травня на базі Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва було проведен семінар- круглий стіл за темою "Медіабезпека : нові виклики та загрози для дитини в інформаційному просторі та шляхи подолання", метою якого було обговорення проблем відповідальної і безпечної поведінки підлітків у сучасному інформаційному середовищі. Ініціаторами та організаторами заходу виступили бібліотека та Кризовий медіа-центр. Миколаїв. У його рамках запрошені фахівці Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, шкільні бібліотекарі розповіли про досвід у визначенні того, коли Інтернет може бути небезпечним та становити певний ризик для фізичного, психологічного та морального розвитку дітей, як боротися з такою проблемою.
      Інтернет прийшов у життя наших дітей, ставши невід’ємною частиною найближчого оточення. Вони швидко орієнтуються у віртуальному світі, відкривають власні способи використання новітніх можливостей інформаційно-комунікаційних технологій, визначають свої уподобання, розвивають нові потреби. Часто весь цей світ залишається багато в чому невидимим для дорослих, які не мають стільки часу, щоб пройти тими ж шляхами кіберпростору, якими блукають їх діти.
     Аудиторія юних інтернет-користувачів в Україні неухильно зростає, та відповідно збільшуються ризики для дітей потрапити у небезпеку. В чому ж головні небезпеки Інтернету? Чим віртуальне інтернет-середовище відрізняється від реального? Як впливає на дітей, як змінює їхнє спілкування? Від яких небезпек дорослі мають застерегти дитину, як допомогти і навчити себе убезпечувати? Ці питання хвилюють і батьків, і вчителів; і вони мають бути компетентними.
                                                                         


             В этот день родились
 

ttp://pozdrav.a-angel.ru/prazdniki/pozdravleniya-s-novym-godom-v-proze.html©http://pozdravkin.com/novyj-god/god-obezjany-4ШКОЛЬНАЯ БИБЛИОТЕКА

Николаевской общеобразовательной школы № 45 г. Николаева
 
адрес: 54028, г. Николаев, ул.4-я Продольная, 58,  тел.: 23-13-57,  23-31-10
e-mail:  podko.alena@gmail.com
 
                                           
 
Библиотеки — это сокровищницы всех богатств человеческого духа
                                                                                                                                 Лейбниц Г.
 
Заведующая школьной библиотекой
Подкопай Елена Анатольевна
 
Добро пожаловать в нашу библиотеку!
Двери нашего храма открыты всегда для всех.
       Школьная библиотека занимает особое место в образовательном пространстве. Прежде всего, она является учебной библиотекой, поскольку информационно обеспечивает образовательный процесс, поэтому нашими читатели это учащихся, учителей, технический персонал  школы, родителей. Также наша библиотека оказывает помощь библиотекарям других школ города. 
 
Миссия школьной библиотеки:
       Школьная библиотека предоставляет информацию и идеи, имеющие фундаментальное значение для успешной деятельности в нашем сегодняшнем мире, который все больше строится на информации и знаниях. Вооружает учащихся навыками непрерывного самообразования и развивает воображение, помогая им стать ответственными гражданами.
      Подготовка подрастающего поколения к жизни в информационном обществе; создание комфортной информационно-библиотечной среды через сочетание различных форм работы школьной библиотеки с учетом индивидуальных особенностей участников образовательного процесса
 
График работы библиотеки           с 9-00 до 17-00
 
Обслуживание читателей              с 10-00 до 16-00
 
Внутрибиблиотечная работа        с 9-00 до 10-00, с 16-00 до 17-00
 
Обеденный перерыв                       с 12-30 до 13-00                           
 
Санитарный день - последний день месяца  
 
Методический день -  среда (по графику методического центра)
 
Выходные дни - суббота,  воскресенье