Главная » 2017 » Апрель » 28 » Декада географії в Миколаївській ЗОШ № 45. Зустріч з цікавою людиною.
Декада географії в Миколаївській ЗОШ № 45. Зустріч з цікавою людиною.

«Ікар – це не людина,

Ікар – це стан душі»

Б.С.Немиров

В рамках декади географії з 17.04.2017 по 28.04.2017 ( вчитель Щербак С.І.) відбулась зустріч з цікавою людиною – Кузнєцовим Анатолієм Івановичем, старшим помічником, членом екіпажу яхти «Ікар», який 30 років тому здійснив першу в історії вітчизняного парусного спорту навколосвітню подорож. Це була справжня спортивна перемога м. Миколаєва.

Анатолій Іванович розповів, що кожний день життя на «Ікарі» був неповторним: ситуації, проблеми, спілкування, океан за бортом…

Далеко від рідних берегів екіпаж знаходився 327 днів, пройшов 31 тис. міль 3 океанами і 10 морями.

Анатолій Іванович згадав, як ретельно готувались до відплиття, перевіряли обладнання, займались продовольчими запасами, підбирали одяг.

Цікавим для учнів стало знайомство з віршами, які під час подорожі склав брат Анатолія Івановича, Олександр Іванович Кузнєцов.

Подвиг Кузнєцова А.І. отримав гідну оцінку: Державний комітет з фізичної культури і спорту присвоїв йому звання «Заслужений майстер спорту СРСР», Правління Фонду миру нагородило  срібною медаллю Фонду миру.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 134 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0