Главная » 2017 » Апрель » 28 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту, який проводиться в ЗОШ напередодні літніх шкільних канікул.
       Метою Дня цивільного захисту в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 45, який проведений 28 квітня, було практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно – начальницького та особового складу формувань навчального закладу, педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта ЦЗ при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 80 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0