Главная » 2016 » Январь » 21 » Фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» в школі № 45
Фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» в школі № 45

Фінал інтелектуальної гри
«Що? Де? Коли?» в школі № 45

Звичайно, кожен вчитель мріє мати  учнів, спроможних до високих показників  успішності у вивченні саме його  предмету. Але, між тим, дуже часто учні  не тільки не виявляють обдарованість, а,  навпаки, демонструють негативне  ставлення до навчання взагалі.

Та обставина, що все більше дітей не бажає вчитися, викликає тривогу, розгубленість, а у багатьох випадках - страх і відчуття безпорадності майже у кожного вчителя. Спостерігається невтішна ситуація, коли діти нічим не зацікавлені і апатичні до пізнання. Складається враження, що вони не піддаються навчанню. Але чи насправді це так?

Згідно з новітніми ідеями вітчизняної педагогічної науки головною умовою розкриття потенціалу креативності учнівської молоді є перетворення традиційного навчально-виховного процесу, побудованого на засадах суб’єкт-об’єктних відносин педагогів у учнями, на освітній простір життєтворчості, насичений різноманітними інтерактивними заходами за всіма можливими сферами самоздійснення особистості.

Рушійною силою навчання і учіння є інтерес в навчально-пізнавальній діяльності. Байдужий учитель не здатний підняти своїх учнів на активне, творче рішення поставлених перед ним навчальних цілей. Байдужий учень схожий на робота, механізм заучування, обділений людськими якостями.

Саме актуальністю цих ідей і умов щодо розвитку, розкриття учнів, формування їх пізнавальної активності і самостійності   керувалася вчитель біології Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 45 Александрова А.Ф., коли готувала і проводила фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» 22 травня 2015.  На заході панувала атмосфера довіри, відкритості, прийняття особистості, бажання інтелектуального розвитку.

Методична рада.

Гра почалась...

Команда вчителів

Категория: Новости сайта | Просмотров: 339 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0