Главная » 2015 » Май » 27 » Фінальний етап роботи МАН в 2014-2015 н.р. в школі № 45
Фінальний етап роботи МАН в 2014-2015 н.р. в школі № 45

Згідно з новітніми ідеями вітчизняної педагогічної науки головною умовою розкриття потенціалу креативності учнівської молоді є перетворення традиційного навчально-виховного процесу, побудованого на засадах суб’єкт-об’єктних відносин педагогів у учнями, на освітній простір життєтворчості, насичений різноманітними інтерактивними заходами за всіма можливими сферами самоздійснення особистості.

Рушійною силою навчання і учіння є інтерес в навчально-пізнавальній діяльності. Байдужий учитель не здатний підняти своїх учнів на активне, творче рішення поставлених перед ним навчальних цілей. Байдужий учень схожий на робота, механізм заучування, обділений людськими якостями.

Шкільна МАН Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 45 саме  покликана допомогти творчим обдарованим школярам розвинути свій потенціал.

Фінальний етап роботи МАН в нашій школі відбувся 27.05.2015 в номінаціях: гуманітарний напрям (українська та іноземні мови), а також природно-математичний (географія, математика), суспільнознавчий (історія).

Засідання було відкрито відео-зверненням з Канади переможниці шкільної МАН 2009 року. Під час захисту своїх робіт члени МАН довели, що мають дослідницькі, інформаційно-комп’ютерні компетентності, володіють науковим стилем мовлення, опанували навички узагальнення, аргументації, публічних виступів.

До журі фіналу ввійшли заступник директора з НВР, вчителі, випускниця школи минулого року, батьки. В урочистій обстановці відбулось нагородження  переможців.

Методична рада.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 196 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0