Главная » 2016 » Май » 26 » Фольклорний коллектив МЗШ № 45 на Обласному фестивалі «Українська паляниця»
Фольклорний коллектив МЗШ № 45 на Обласному фестивалі «Українська паляниця»

Обласний фестиваль «Українська паляниця» проводився у нашому місті у травні 2016 року з метою виховання у дітей та молоді  економного та бережливого ставлення до хліба, до праці хлібороба та хлібопекарів. Кожна людина повинна розуміти значення хліба у житті. А якщо ми будемо про все це розповідати дітям у цікавій театрально-музичній формі, це краще запам’ятається. А ще під час виступу ми залучали до дійства і самих глядачів.

Команда наша складалася з 5 осіб: учні 6-А класу Варій Марія та Катанов Дмитро,   7-Б класу Чучуменко Ігор, 8-А класу – Слободенюк Лідія і 9-А класу – Ганна Галкіна.

Ми оформили «Куточок бережливого ставлення до хлібу», в якому розмістили матеріал про те, як можна зберігати хліб, щоб він не зіпсувався. А ще запропонували рецепти того, що можна вигтувати з сухого хліба.

На нашій виставці-презентації хлібних виробів були і коровай, і « ріг достатку», пиріжки та «жайворонки» до обряду «Зустрічи весни».

Цей обряд ми і показали на конкурсі.

Всі милувалися «Рогом достатку», бо такого дива не було ні у кого.

За підсумками Фестивалю ми посіли 3-є місце. Але ми розуміємо, що головне – навчилися самі зберігати хліб, навчимо цьому і інших.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 94 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0