Главная » 2017 » Март » 31 » Інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови
Інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови

Інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови на тему «Great Britain» в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45

"Учень... це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, якщо треба запалити"

К.Д. Ушинський

В Концепції загальної середньої освіти, у якій першим з основних завдань загальноосвітньої школи названий «різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб».

Керуючись цією настановою, педагогічні колективи Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 45 (Целищев О.С.), № 11 (Горобець О.В.), № 19 (Ільїн О.О.) спрямовують свою роботу на формування в дітей та молоді сучасного світогляду, розвиток творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти та самореалізації особистості, створення умов для розвитку обдарованих дітей та молоді.

Обдарованість дитини... Що це таке? Можливо це своєрідна іскра Божа, яку треба відшукати в її душі і допомогти не тільки не згаснути, а спалахнути полум’ям. Здібні, талановиті люди в будь-якому суспільстві є його «локомотивом». Саме їхніми інтелектуальними зусиллями забезпечується прогрес суспільства, плодами якого користуються всі. Тому кожен учитель часто запитує себе: «Як знайти та визначити обдарованість?». Завдання школи — підтримати учня і розвинути його здібності, підготувати ґрунт для того, щоб ці здібності було реалізовано.

Одним із заходів, який сприяв виконанню вказаних пріоритетів, став сумісний інтелектуальний конкурс «Своя гра» з англійської мови на тему «Great Britain», який проведено за участю команд  Миколаївських загальноосвітніх шкіл № 45, № 11, № 19. Впродовж гри учні показали свої знання з питань історії, традицій, історичних пам’яток, біографій відомих історичних постатей Великої Британії.

Дякуючи  креативній праці вчителів англійської мови шкіл-учасниць, впродовж гри  панувала атмосфера  суперництва, пошуку, що сприяло розвитку  мовної, мовленнєвої, соціально-культурної, комунікативної компетентностей учнів,  формуванню в школярів лідерських якостей, вміння працювати в команді і  робити правильний вибір в процесі обговорення. Учасники гри змагались у практичному застосуванні знань з англійської мови, отриманих протягом навчального року. А для учнів школи № 45 гра стала формою подальшого розвитку  проекту літнього мовного табору «Україна – європейська держава. По країнах і континентах».

Адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 висловлює подяку  адміністрації та вчителям англійської мови Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11,  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19.

Методична рада ЗОШ № 45

Категория: Новости сайта | Просмотров: 89 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0