Конкурс-захист дослідницьких робіт у Миколаївській ЗОШ № 45

У динамічному, мінливому світі, суспільство значно частіше переосмислює соціальне замовлення школі, коригує чи докорінно змінює цілі й завдання шкільної освіти.

Головна мета, що раніше визначалася як формування основ усебічно і гармонійно розвиненою особистості, виховання людей, які володіють основами наук, зараз у тому, щоб акцентувати виховання особистості активної, творчої, яка усвідомлює глобальні проблеми людства, готової посильно брати участь у розв'язанні. Зараз необхідні люди, які мислять не шаблонно, вміють шукати нових шляхів рішення запропонованих завдань, знаходити вихід із проблемної ситуації.

Отже, виникає  потреба вдосконалення процесу навчання, активізації пізнавальної діяльності учнів. На перший план виходить актуальна проблема - раннє виявлення та навчання й розвиток обдарованої молоді.

Тому педагогічний колектив нашої школи  впроваджує різноманітні форми роботи з обдарованими, талановитими та здібними дітьми. Вже 12-й рік під керівництвом вчителя географії Щербак С.І. працює наукова асоціація молоді - НАМ. Щорічно проводиться захист дослідницьких робіт членів НАМ.

18.05.2016 відбувся  XII конкурс-захист,  який складався з презентації  учнями основних положень їх  досліджень. До журі конкурсу були залучені адміністрація школи, викладач Миколаївського машинобудівного інституту Гогоренко Олексій Анатолійович, випускник школи, нині - студент ЧДУ ім. Петра Могили Нагорний Володимир, вчителі; в якості гостей були запрошені батьки учнів. Приємно вразила присутніх різноманітність напрямків досліджень: програмування, системи освіти в різних країнах, тенденції сучасної музики, електричний струм, хімічні речовини, етимологія географічних назв, таємниці Бермудського трикутника і магічного квадрата, історичний розвиток і демографія Миколаївщини.

За завдання на майбутнє вчителі школи визначили: навчитися допомагати особистості віднайти себе і правильно оцінити, обережно підтримувати її розвиток.

C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\МАН\IMG_20160518_163300_1.jpg

C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\МАН\IMG_20160518_163036_1.jpg

Методична рада.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 196 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0