Главная » 2016 » Октябрь » 20 » «Козацькі розваги» у Миколаївській ЗОШ №45
«Козацькі розваги» у Миколаївській ЗОШ №45

З метою виконання концепції національно-патріотичного виховання молоді України та обласної програми військово-патріотичного виховання населення 11.10.2016 у МЗОШ №45 була проведена спортивно-патріотична гра «Козацьки розваги» між збірними командами учнів-юнаків 9-11 класів МЗОШ №45 («Січові стрільці») та МЗОШ №46 («Сокіл») по взаємній домовленості, присвячена дню Захисника України та дню Козацтва, а також міський семінар для вчителів предмету «Захист Вітчизни» м. Миколаєва. На святі були присутні почесні гості: генерал-хорунжий, головний писар ради козацьких отаманів Миколаївської області Плужник О.І. (голова журі), старійшина козацтва, полковник Губчин В.Ф., отаман козацтва Корабельного району Панченко А.Б., заступник командира роти по роботі з особовим складом в/ч А-3163, лейтенант Кудактін І.І., старший офіцер відділу комплектування Інгульського РВК, капітан Філімонов А.В., голова ТСОУ в Миколаївській області Пустоляков О.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району Дядій С.В., завідуючий відділом національно-патріотичного виховання Миколаївського обласного центру туризму та краєзнавства Майдебура О.В., спеціаліст відділу виховної роботи міського управління освіти, молодший лейтенант запасу Матейчик І.О. та вчителі предмету «Захист Вітчизни» шкіл м. Миколаєва. Змагання проводилися згідно положення про спортивно-патріотичну гру «Козацьки розваги». Діти активно прийняли участь в змаганнях, доброзичливо відносилися один до одного та отримали низку позитивних емоцій від участі. Всім учасникам, вболівальникам, гостям дуже сподобався цей захід. На заході були присутні працівники Миколаївської обласної телерадіокомпанії «Миколаїв», які проводили відеозйомку даного заходу. В результаті змагань з великим відривом перемогла команда «Січові стрільці» (МЗОШ №45) з рахунком 20:8. Переможців було нагороджено грамотами та заохочувальними призами. Дякую всім учасникам заходу та гостям свята! Бажаємо миру, здоров’я та успіхів! Ласкаво просимо до нашої школи!

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\IMG_7468.jpgC:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\IMG_7449.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\IMG_7456.jpg

C:\Users\Алексей\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\IMG_7481.jpg

D:\Сайт школы\Козацькі розваги-11.10.2016\IMG_7781.JPG