Майстер-клас від країн ЄС

Майстер-клас від країн ЄС.

Європейський союз – економічне та політичне об’єднання 28 європейських країн, що спільно працюють задля миру та процвітання.

Засновники цього Союзу – Німеччина, Італія, Франція, Нідерланди, Бельгія і Люксембург.

І хоча всі країни ЄС об’єднані спільною діяльністю, у кожної є свої риси, свої традиції та особливості.

Ось саме цим особливостям і були присвячені майстер-класи, які пройшли 23 листопада 2018 року у загальноосвітній школі № 45.

Ось у куточку учні 5 класу навчаються іспанським мелодіям та грі на гітарі. А ось діти вивчають рухи грецького танцю.

Вироби з тістечка – це вміють робити і люблять куштувати польські ласуни.

А в багатьох країнах Європейського союзу вже готуються до святкування католицького Різдва, тому діти самостійно виготували вітальні листівки.

Здоровя важливо для будь якої людини, тому нас очікував майстер-клас з йоги, на якому тренер вчив дітей опікуватися своїм здоровям.

А на майстер-класі з надання першої домедичної допомоги всі з захопленням вивчали штучне дихання, як зробити укол людині, як накласти повязку. Всі отримали нові практичні знання про Європейський союз та захоплення його громадян. А ще діти набули добрих знань та вмінь.

Було всім чим зайнятися і про щось нове дізнатися.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 39 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0