Главная » 2014 » Ноябрь » 17 » «Парадокси навчання. Виховання – це просто»
«Парадокси навчання. Виховання – це просто»

Авторська студія  директора школи № 45 Целищева О.С.
з теми «Парадокси навчання. Виховання – це просто»

Важливу роль у забезпеченні ефективного функціонування та поступального розвитку загальноосвітнього навчального закладу відіграє професіоналізм його директора. Особливо в нинішній час, коли стрімко і кардинально змінюються суспільні та особистісні цінності суб’єктів освітнього процесу (учнів, їхніх батьків, учителів, суспільства як соціуму та держави), широко запроваджуються нові інформаційні технології, що суттєво впливає на сутність навчально-виховного процесу.

Сьогодні здатність до постійного оновлення знань — це одна  з ключових компетентностей керівника, адже для  того, щоб  провести якісь певні зміни в загальноосвітньому навчальному закладі, необхідно самому  добре уяснити, що несуть із собою ці  зміни,  як вони будуть впливати на якість освітнього процесу.

Тому завданням  проведення авторської студії директора школи № 45 Целищева О.С. з теми «Парадокси навчання. Виховання – це просто», яка відбулася 17.11.2014, стало визначення основних напрямів, пріоритетів, завдань і механізмів освітнього процесу в навчальному закладі, досвід впровадження системи управління, організації навчально-методичної та виховної роботи, які спрямовані на підвищення якості і конкурентоспроможності школи, вирішення стратегічних завдань, що стоять перед національною системою освіти в нових економічних і соціокультурних умовах.

З огляду на визначені пріоритети найважливішим для стратегії і розвитку навчального закладу визначено навчання і виховання людини інноваційного типу мислення та культури, проектування акмеологічного освітнього простору з урахуванням інноваційного розвитку освіти, запитів особистості, потреб суспільства і держави.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 295 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0