Переможці IX всеукраїнськокого конкурсу дитячої та юнацької літературної творчості «Море талантів»
В лютому 2020 році були подані метеріали для участі IX всеукраїнськоку конкурсу дитячої та юнацької літературної творчості «Море талантів»,  організатор Одеський VIII  міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури. Це єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі та творчості, де за підсумками конкурсів друкуються альманахи та збірники творів переможців.
      Нарешті, ми перемогли,  вітаємо наших молодих авторів фіналістів в номінації «Проза 11-14 років» Баєву Ольгу, ученицю 8-А класу, твір «Неугомонные», класний керівник Александрова Анжеліка Феофанівна та  Величко Катерину, ученицю 6-А класу, твір  «Как Поросянька за сахаром ходил», класний керівник Стоєва Оксана Вікторівна.
      Церемонія  нагородження відбудеться 8 серпня на відкритій сцені головної алеї парку ім. Т. Шевченка м.Одеса.
      Тож бажаю дівчатам творчих успіхів та наснаги.
Категория: Новости сайта | Просмотров: 50 | Добавил: Helen | Рейтинг: 0.0/0