Главная » 2015 » Январь » 29 » Щоб бути здоровим, треба оволодіти мистецтвом його збереження і зміцнення.
Щоб бути здоровим, треба оволодіти мистецтвом його збереження і зміцнення.

Під таким девізом 29.01.2015 в МЗОШ № 45 під кервництвом методиста початкових класів НМЦ Ватульової О.Г. відбулося  засідання творчої групи «Здоров’ятко» (керівник Данилова І.А., заступник директора з НВР МЗОШ № 45) з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів та вчителів засобами урочної та позаурочної діяльності». Програма засідання включала майстер-клас «Здоров’язбережувальний урок. Підходи, методи, прийоми» (Задорожна О.А., вчитель початкових класів вищої категорії), презентацію  досвіду роботи вчителів початкових класів ЗОШ № 45 з теми «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів засобами урочної та позаурочної діяльності» (Литвиненко А.В., вчитель початкових класів I категорії), діалог з психологом «Культура здоров'я вчителя. Практичні поради» (Тропіна І.О., шкільний психолог),  зустріч у лікувальній вітальні (Турта Н.В., Парубець А.С., вчителі  початкових класів вищої категорії). Присутні вчителі отримали також буклети-рекомендації щодо збереження здоров’я одного з головних учасників начально-виховного процесу – вчителя: «Психологічна аптечка», «Стрес у педагогічній діяльності та засоби регуляції емоційних станів». Позитивний відгук отримала розповідь  та слайдова презентація Парубець А.С. про її хобі  - вирощування квітів та сеанс косметичної релаксації.

На завершення вчителям запропоновані питання для осмислення і роздумів:

- позитив використання і можливості здоров’язберігаючих технологій;

- тенденція сучасності - формування культури здоров'я учнів і вчителів;

- здоров’язбережувальна компетентність +  здоров’яформування = зростання якості навчання і життя.

Методична рада

Категория: Новости сайта | Просмотров: 223 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0