Главная » 2014 » Ноябрь » 22 » Шкiльне свято «Мандруємо веселкою»
Шкiльне свято «Мандруємо веселкою»

З 10.11.2014р. по 21.11.2014р. в школi було розпочато чудову мандрівку за сьома кольорами райдуги. Ця незвичайна пригода мала чудову назву «Мандруємо веселкою!»

Метою заходу  було вдосконалення творчих здiбностей учнiв,активiзацiя пізнавальної дiяльностi. До уваги школярів були запропонованi конкурси, виставки, цікаві пригоди у пошуках кольорів райдуги.

Свято було розпочато справжнім святкуванням Дня народження Райдуги-декади із солодощами і привітаннями учнів та колег.

У радiопередачі «Пригоди райдуги» учениці 5-а класу розповiли про пригоди райдуги та міцну дружбу її кольорів. Після деяких суперечок кольори помирилися і жили у мирі та злагоді. Провідною ідеєю радіопередачі і всієї декади було оголошення  миру та взаємопорозуміння між людьми…

Впродовж двох тижнiв   на перервах колегами кафедри  проводився конкурс «У пошуках райдуги». За яскравими слідами учні знаходили кабінети, де могли отримати яскраві кольори веселки.

Учнi вiдповiдали  на цiкавi запитання вчителiв обслуговуючої i технiчної працi, музики, образотворчого мистецтва i заробляли  кольори райдуги, з яких мали скласти всю веселку цілком. Переможцiв конкурсу Гавріну Ульяну 5-а клас, Варій Марію 5-а клас, Махно Лізу 5-а клас, Рогалєвіч Дашу 7-а класс, Шумовського Романа 7-а клас, Герцун Дашу 7-а клас було нагороджено  вiдмiнною оцiнкою з трьох предметiв естетичного циклу та чудовими солодощами «Шоколадна райдуга».

14.11 14 р. серед 4-6 класів під керівництвом Колєнченко Т.М. було проведено конкурс твір-роздум «Поговоримо про красу». Кращі роботи було продемонстровано у вестибюлі школи. Відбулося голосування, переможців було нагороджено високими оцінками та смачними солодощами.

«Райдуги вам у душу))) Всім!!! Та пояскравіше)))» - це була назва наступного конкурсу афоризмів про райдугу. Відповідальна Гордієнко Т.М. 17.11.14р. у вестибюлі школи було продемонстровано кращі роботи з афоризмами. Учні мали змогу   проголосувати за роботи, які найбільш сподобались.

Переможцем конкурсу афоризмів було оголошено та нагороджено  Рогалєвіч Софію 7-а клас.

17.11.14р. 2-3 класами у актовому залі під керівництвом Колєнченко Т.М. було прослухано музику П.І. Чайковського. Учні поринули у чудовий світ музики і мистецтва і мали змогу відобразити свої переживання на аркушах паперу.

Під час проведення декади у конкурсі робіт та малюнків «Веселковий світ» було визначено міс райдуга– Гавріна Ульяна 5-а клас та містера райдуга – Маключенко Євген – 7–а клас.

Відповідальні Гордієнко Т.М., Пінський Ф.В.

21.11.14р. переможців було нагороджено на урочистому святі «Як ноти з райдугою зустрілися».

«Одягну червоний капелюх, візьму зелену сумочку, взую світлі чоботи – прогуляюсь вулицею… Нехай люди бодай хоч на мить забудуть про свої проблеми!!!» - з такими словами ведучою «Райдугою» було розпочато свято. Змагання кмітливих та винахідливих відбулося між 7-а та 7-б класами. Під час змагань учні розгадували загадки та відповідали на додаткові запитання з предметів образотворче мистецтво, музики, трудового навчання. Журі оцінило роботу учнів і з рахунком 43Х 43 було оголошено, що перемогла ДРУЖБА!!!

Категория: Новости сайта | Просмотров: 236 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0