Главная » 2015 » Май » 5 » Школа життя
Школа життя

У системі виховної роботи МЗШ №45 передбачена і активно здійснюється робота органів учнівського самоврядування школи "Школа життя". В її структуру входять різноманітні громадські учнівські об'єденання класів та загальношкільні. Серед них і такі, як первинна організація товариства "Червоний Хрест України" організації Ленінського району міста Миколаїв, волонтерський загон учнів школи "Орден дитячого милосердя" та його бригади "Червоний Хрест", "Пам'ять", "Закон", класні бригади "Червоний Хрест", "Молодь обирає здоров'я" та інші. Вони, на протязі багатьох років, проводять діяльність по своїм напрямам роботи співпрацюючи більш ніж з 20 державними та грамадськими органами і організаціями. Серед цієї діяльності і спільна діяльність з районною організацією "Червоний Хрест України", і багатовекторна благодійна діяльність від індивідуальної роботи з ветеранами Другої світової війни до участі у всіх благодійних акціях від районного до Всеукраїнського рівнів.

За багаторічну співрпацю, благодійну діяльність, пропаганду серед підростаючого покоління ідеалів гуманізму і милосердя учнівський , педагогічний та батьківський колективи школи, у особі координатора цієї діяльності ЗДВР Яковлєва С.А., нагороджені Почесною грамотою Президіїї товариства Червоного Хреста України, м. Київ, 2015 рік. Дирекція школи висловлює подяку учням школи, їх батькам, педагогічному колективу за багаторічну благодійну роботу, яка офіційно підтверджена цією Почесною грамотою.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 186 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0