Главная » 2018 » Февраль » 21 » Співпраця з БТДЮ Інгульського району
Співпраця з БТДЮ Інгульського району

Вже багато років міцна дружба поєднує учнівський та педагогічний колектив загальноосвітньої школи I – III ступенів № 45 та педагогічний колектив БТДЮ Інгульського району нашого міста. Як можуть співпрацювати навчальний заклад та заклад позашкільної освіти? А дуже просто. Бо мета в нас одна – надати дітям освіту як навчальну, так і позашкільну. Ми всі розуміємо значення шкільної освіти, яку надають вчителі нашої школи. Позашкільна освіта вирішує питання емоційного, фізичного та інтелектуального розвитку особистості, формування її компетентностей. Водночас позашкільна освіта сприяє забезпеченню потреб особистості у творчій самореалізації, є забезпеченням вільного часу.
І співробітництво педагогів школи та педагогів позашкільної освіти – надзвичайно важлива справа, яка сприяє всебічному розвитку дитини. Ця взаємодія проявляється у взаємній зацікавленості школи і позашкільного закладу у наданні різнобарвної освіти. Разом з БТДЮ Інгульського району ми плануємо і проводимо спільні заходи, наші діти відвідують гуртки, які працюють як на базі Будинку творчості, так і на базі нашої школи. На базі школи створені умови для роботи гуртків різного напряму: це і гурток «Організаторів дозвілля», «Євроклуб «Діалог», хореографічний і багато інших. Але не тільки в цих гуртках навчаються наші учні. Будинок творчості гостинно прийняв їх в гуртки, які працюють на базі самого БТДЮ. Директор школи № 45 Целищев О.С. та директор БТДЮ Інгульського району Бурдинська О.І. давно склали план спільної роботи по залученню учнів у вільний час до гуртків, в яких вони зможуть вільно розвивати свої творчі здібності.
І подяку за цю спільну працю, за взаємопорозуміння було висловлено директором БТДЮ Інгульського району Бурдинською О.І. за підтримкою Деркач Г.І. у зверненні до дирекції школи та педагогічного колективу МЗШ № 45.
Як вказано в Подяці: «Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до здійснення дитячих мрій, розуміння непересічної важливості позашкільного виховання. Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє добавляє сил і надихає на великі перспективи».

Категория: Новости сайта | Просмотров: 99 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0