Главная » 2018 » Июнь » 8 » "Світ навиворіт"
"Світ навиворіт"

«Світ навиворіт» в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 45
розпочався з відкриттям мовного табору 29 травня 2018 року. І вже другий тиждень поспіль вихованці табору щоденно активно опрацьовують міні-проекти, які полягають у вивченні історії, географії, культури, мистецтва, традицій, моди, національної кухні різних країн, які під час закриття табору стануть презентацією роботи над єдиним загальним проектом «Світ навиворіт». Звичайно, для реалізації завдань, які закладені в стратегію організації нової форми опанування англійської мови, вчителі мовного табору використовують новітні методи: інтерактивні ігри, дослідницьку і пошукову діяльність, слайдові- та відео презентації, інсталяції, перформенс тощо. Потребу та ефективність застосування сучасних засобів навчання англійської мови засвідчують фото, зроблені вихованцями мовного табору.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 26 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0