Главная » 2017 » Апрель » 27 » Святкування Міжнародного дня Землі в Миколаївській ЗОШ № 45
Святкування Міжнародного дня Землі в Миколаївській ЗОШ № 45

З 1972 року 22 квітня було вперше проведено Міжнародний день Землі і з того часу дата його проведення залишилася незмінною. В Україні свято вшанування Землі почали проводити уже після проголошення незалежності (в 1992 році).

Матінка-Земля! Вираз цей ми нерідко чуємо і часто використовуємо його в нашому повсякденному житті при спілкуванні. Значення виразу і те, що ми в нього вкладаємо, просто-таки випливає із самої формулювання. Земля – наша годувальниця, наш загальний будинок, створений Богом, де є всінеобхідні і унікальні умови не тільки для виживання, але і для насолоди життям у всій її красі.
            Земля віддає нам себе цілком, беззастережно дарує любов, незважаючи на наше кілька варварське до неїставлення. Як ласкава й турботлива мати, Земля забезпечує,обдаровує і «виховує» своїх нерозумних дітей. А чим ми їй відповідаємо? Питання це вже давно придбало нагальну актуальність у різних країнах світу.

Під час проведення Дня Землі активісти у різних містах України займаються посадкою дерев, а також прибирають сміття у паркових зонах, щоб зробити довкілля чистішим. До так званих «зелених ініціатив» регулярно долучаються представники медіа та відомі персони, тому акція набуває широкого розголосу. До всенародного дня прибирання закликають долучаться і вчителів в школах, які 22 квітня прибирають подвір’я разом з дітьми.

26 квітня в рамках проведення декади з географії було проведено ряд заходів, присвячених до Дня Землі. В 5-х класах пройшов урок -демонстрація тематичної презентації та видеороліка, пройшла цікава та пізнавальна гра-вікторина, а також шкільний бібліотекар Підкопай О.А. порекомендувала книги за темою.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 58 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0