Главная » 2015 » Май » 28 » Свято фізкультури і спорту в школі № 45
Свято фізкультури і спорту в школі № 45

Актуальним для Миколаївської школи № 45 є фізичний розвиток учнів, формування здорового способу життя на основі прикладу батьків, виховання почуття гордості за свою сім'ю, поваги до батьків.

27 травня 2015 року вчителем фізкультури
Усовою Т.Б. і класним керівником Туртою Н.В. для

1-класників було проведено спортивне свято
«Тато, мама і я - спортивна сім'я».

Заздалегідь готувалися наступні конкурси:

- назва команди, девіз, форма, емблема;

- невелике вітання команди.

Спортивну залу батьки оформили кульками, плакатами з назвою змагань «Тато, мама, я - спортивна сім'я», а також закликами: «Всією родиною - до здоров'я», «Спорт допоможе нам скрізь: і в навчанні, і в праці!».

Суддівство здійснювали представники батьківського комітету школи, адміністрації, Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району.

У фіналі команди отримали призи за участь і перемогу в конкурсі, а також призи за окремі види програми. Але не менш важливі - позитивні емоції, дух змагальності, воля до перемоги учасників свята.

Методична рада.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 255 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0