Главная » 2018 » Февраль » 27 » Тематична зустріч учнів 10-11 класів з учасником АТО
Тематична зустріч учнів 10-11 класів з учасником АТО

27 лютого 2018 року у спортзалі школи за запрошенням відбулася тематична зустріч учнів 10-11 класів з учасником АТО, лейтенантом Гуссиді Сергієм Миколайовичем. В ході зустрічі Сергій Миколайович практично ознайомив учнів з наданням домедичної допомоги в умовах бойових дій за темою «Тактична медицина». Гість показав методи, способи та сучасні засоби надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Учні з великим захопленням та задоволенням спостерігали за діями гостя під час процесу надання домедичної допомоги. Активну участь в показовому виступі взяв учень 10 класу Мелконян Артур. Учні були в захваті від побаченого та наприкінці зустрічі подякували гостя за дуже цікаву зустріч.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 102 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 5.0/1