Главная » 2014 » Ноябрь » 9 » Тиждень «Мово моя калинова»
Тиждень «Мово моя калинова»

Тиждень «Мово моя калинова» в   Миколаївській загальноосвітній школі I-III № 45

9 листопада наша держава відзначала День української  писемності і мови. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

Віддаємо шану мові і ми, проводячи  різноманітні заходи.  Цього року в школі № 45 програма святкового тижня «Мово моя калинова» була, як завжди, досить насиченою: Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, творчий  конкурс  читців  «Мовою  віршів  малюю  осінь» серед 1-4-х класів, свято  «Квітни,  мово  наша  рідна!» для учнів 2-х класів, гра – подорож  «Мандруємо  картою  України» для третьокласників, вікторини  «Люблю  і  вивчаю  нашу  мову» і «Мова моя солов’їна», «Філологічний експрес»  для дітей 1-х, 5-х, 8-х класів відповідно, презентація проектів «Цікавинки української мови» учнями 6-х класів, брейн-ринги для семикласників «Загадки прадавньої писемності» та для 10-класників - «І буде слово українське».

Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Такі свята – це джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає силу і розливається могутньою рікою духовності.

Методична рада

Категория: Новости сайта | Просмотров: 75 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0