Главная » 2015 » Ноябрь » 20 » В нашій школі – гості
В нашій школі – гості

Що саме головне – це життя. А ще краще – здорова і щаслива людина. А як стати здоровим? Треба займатися спортом. Яким? А це вже за вашим бажанням: і волейболом, і футболом, гімнастикою, і тенісом. А ще можна займатися армрестлінгом.
             Ви знаєте, що це за вид спорту? Про нього старшокласникам школи № 45 розказали два брати: Мусаєлян Мгер Аркадійович, заслужений майстер спорту, чемпіон світу серед юніорів, чемпіон Європи серед дорослих; Мусаєлян Артур Аркадійович, майстер спорту, двократний чемпіон України.
            Чимало перемог вже у цих, ще зовсім молодих,  вже іменитих, хлопців. Але вони з задоволенням зустрічаються  з дітьми, дають їм поради, як зберегти своє здоров’я, як розвивати свою фізичну форму.
             А потім бажаючі змогли спробувати свої сили, змагаючись з чемпіонами. І хоч, а хто мав сумнів, перемогли наші гості, ми аплодували і своїм учням-сміливцям.
             А наші спортсмени - брати Мусаєляни, і надалі будуть прославляти рідну Україну на змаганнях. Хай їм щастить.
Категория: Новости сайта | Просмотров: 85 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0