Главная » 2015 » Апрель » 8 » Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово
Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово

Свято на тему «… Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово»
в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 45

Служінню рідній Україні присвятив великий Кобзар своє палке    слово, щире серце, усе своє героїчне життя. Основоположник нової  української літератури, він ознаменував своєю творчістю новий, вищий  етап і в розвитку літературної мови. Жива, барвиста, багата українська  мова завжди була для поета предметом гордощів. Не дивно, що великий  поет - патріот любив українське слово. Адже ж воно було його зброєю в  нерівній боротьбі з ворогами народу. Цим ідеям була присвячена  літературно-музична композиція на тему «… Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово»,  проведена  08.04.2015 вчителем української мови і літератури Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 45 Хромовою К.В.

Гурко О.С. (випускник 2012 н.р.) та бібліотекар Уліна Н.В. – ведучі позакласного заходу

Співпраця з Миколаївським поетом, композитором,співаком Сичовим О.Ф.
Виконання пісні про Україну.

Тарас Шевченко «Мені однаково»
Читає студентка юридичного коледжу Кравченко Христина, випускниця 2012 н.р

Просмотров: 861 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0