Главная » 2015 » Май » 22 » Вшанування слов’янської культури і писемності в школі № 45
Вшанування слов’янської культури і писемності в школі № 45

Вшанування словянської культури і писемності в школі № 45

И нет у нас иного достоянья!

Умейте же беречь

Хоть в меру сил, в дни злобы и страданья,

Наш дар бессмертный – речь.

И.А. Бунин

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінець роду українського, що сягає сивої давнини. І негоже, просто соромно бути поганими нащадками у таких великих і славних батьків. Вшанування слов’янської культури і писемності відбулось 22 травня в школі № 45.

Керівниками МО  Парубець А.С., Нечитайло О.В., Дубініною Т.І. сплановано низку заходів для відзначення традиційного свята для учнів 1-11 класів, здійснено організаційні заходи і залучено  вчителів-предметників української і російської мови і літератури, вчителів початкових класів до виконання програми Дня. Практикувались такі форми проведення заходів, як конкурси малюнків і рефератів, книжкові виставки в бібліотеці, конкурси, науково-практична конференція, семінар, круглий стіл, бібліотечний урок, культурологічні години, інформаційні хвилини, година писемності, лінгвістичне свято  тощо. Ці заходи сприяли розвитку мовлення, мислення, творчих здібностей учнів, вихованню почуття гордості за свою культуру, поваги до предків, які залишили велику духовну спадщину, пробудили інтерес до історії писемності та культури слов'янського народу.

Зі  святом  Вас,  шановні   добродії,  зі   святом,   шанувальники   рідного   слова !

Категория: Новости сайта | Просмотров: 272 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0