Главная » 2018 » Сентябрь » 9 » З Днем народження, моє місто.
З Днем народження, моє місто.

З Днем народження, моє місто

У суботу, 8 вересня, на вулицях нашого міста Миколаєва було святково і голосно. Ми святкували 229-річницю Миколаєва. Років, нібито, і багато, але місто ще таке молоде. Різнобарвні кульки, квіти, посмішки мешканців та гостей міста створювали справжній святковий настрій. Школи Інгульського району теж не стояли осторонь. Кожна демонструвала свої таланти: картини та вироби учнів та їх батьків.

Наша школа № 45 крім дитячих виробів, запропонувала всім бажаючим відповісти на питання з історії Миколаєва. Тим, хто правильно відповідав – невеличкий подарунок. А тим, хто не знав правильну відповідь – нові знання про історію рідного міста.

Про що були питання? Як у народі називають наше місто? ( місто корабелів і наречених). На зливі яких річок воно збудоване? ( Південний Буг та Інгул). До якого моря Миколаїв служить виходом? (Про це знали всі. До Чорного)

І багато інших питань, на які учасники вікторини мали можливість дати відповідь.

Цей день запам’ятається всім, бо це був справжній День народження Миколаєва.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 37 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0