Главная » 2015 » Апрель » 1 » Завершення 2014\2015 н.р. Державна підсумкова атестація!!!
Завершення 2014\2015 н.р. Державна підсумкова атестація!!!

Здійснюються відповідно до листа Міністерства освіти і науки  України від 20.01.2015 № 1/9-21 «Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році», наказу МОН України від 20.02.2015 №192 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602

Календар завершення навчального року:

Термін Заходи
До 24.05.2015 Семестрове оцінювання
24.05.15-26.05.15 Термін звернення до аміністраціїї про коригування семестрового оцінювання
26.05.15-30.05.15 Засідання апеляційних комісій
29.05.2015   9.00 Свято "Останній дзвоник"
12-21 травня ДПА в 4 класі
22 травня -
28 травня
ДПА в 11 класі
01 червня -
08 червня
ДПА в 9 класі
30 травня Урочисті збори в 11 классах, вручення документів про повну загальну середню освіту
08 червня Урочисті збори в 9 классах, вручення документів про базову освіту

Затверджено перелік предметів, терміни та форми проведення державної підсумкової атестації учнів у 2014/2015 навчальному році:

4 класи – з 12 по 21 травня у формі підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: української мови, читання та математики. У загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин крім атестації з української мови (мова і читання) атестації можуть підлягати результати навчальної діяльності учнів з мови навчання (мова і читання).Кожна підсумкова контрольна робота проводиться відповідно до календарного планування на другому чи третьому уроці, окрім понеділка і п'ятниці, а також днів перед і після святкових. Бали за атестацію виставити у класному журналі під датою її проведення. На правій сторінці класного журналу у розділі «Зміст уроку» здійснити запис «Підсумкова контрольна робота. Державна підсумкова атестація». Результати атестації не враховувати при виставленні річних оцінок.

9 класи – з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;

11 класи – з 22 по 28 травня з трьох предметів у два етапи: 24 квітня у пунктах тестування - з української мови у формі ЗНО. Атестація в 11 класі для учнів, які не з’явилися для її проходження через поважні причини (смерть членів сім’ї чи близьких родичів, надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, інші обставини, які об'єктивно унеможливлюють з'явлення на атестацію), учнів вечірніх шкіл, які не будуть вступати до вищих навчальних закладів, проводиться у навчальному закладі у формі переказу.

Випускники з населених пунктів Донецької та Луганської областей, що тимчасово неконтрольовані державною владою, а також з Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, які встигли зареєструватися на ЗНО до 20 лютого, проходитимуть атестацію з української мови і літератури у формі ЗНО - 24 квітня. Інші випускники з тимчасово неконтрольованих територій можуть реєструватися для проходження ЗНО до 20 квітня. У такому випадку вони проходитимуть атестацію у формі ЗНО з української мови і літератури 9 червня, а ЗНО з усіх інших предметів – за розкладом основної сесії (з 3 по 26 червня). Якщо з поважних причин випускник (випускниця) не зміг (змогла) з’явитися 9 червня на тестування з української мови та літератури, він (вона) матиме можливість пройти атестацію у формі ЗНО з цього предмета 27 червня 2015 року;

з 22 по 28 травня - у навчальних закладах з двох предметів - математики або історії України та предмета за вибором учнів.Частина учнів 11-го класу може обрати історію, а інша - математику. Щодо предметів за вибором в 11-му класі, то кожен (-на) учень (учениця) може обрати будь-який предмет, винесений на атестацію. У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

Склад атестаційних комісій та конкретні дати проведення атестації погоджуються  з управлінням освіти (два-три дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета).

Письмові заяви, які надійшли від представників батьківського комітету (ради) щодо присутності під час проведення атестації, розглядаються не менше як за три дні до початку атестації.

Завдання для проведення атестації, укладені вчителями відповідного фаху (у 4-х класах - вчителем початкових класів), погоджується педагогічною радою та затверджується керівником навчального закладу. Зміст завдань має відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами, затвердженими МОН України, та наказу МОН України від 20.02.2015 №192 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році».

Бали за атестацію в основній та старшій школі виставляються у класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна».

Результати ЗНО з української мови, надіслані Українським центром оцінювання якості освіти, зараховуються як результати атестації, про що видається відповідний наказ керівника навчального закладу.

Результати атестації виставляються у додатки до свідоцтв про базову загальну середню освіту та до атестатів про повну загальну середню освіту у графі «державна підсумкова атестація» та враховуються при визначенні середнього балу атестата.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 495 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0