Главная » 2017 » Декабрь » 7 » Зустріч з кінологами та їх чотирилапими помічниками
Зустріч з кінологами та їх чотирилапими помічниками

В рамках проведення місячника знань правил безпеки життєдіяльності 04 грудня 2017 р. відбулася зустріч учнів школи № 45 з працівниками кінологічного центру Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.
Капрал поліції Горбов Д.Ю. познайомив дітей зі специфікою своєї професії та продемонстрував вміння собаки виконувати різні команди. Вівчарка Шакіра продемонструвала дітям свої вміння та навички у пошуку небезпечного предмета та виконання завдань за командою тренера. Діти жваво підтримували виступ бурхливими оплесками.
Зустріч викликала неабиякий інтерес у дітей, адже школярі мали можливість не лише спостерігати за роботою кінолога, а й поспілкуватися з ним, розпитати про нюанси, які найбільше їх зацікавили. Дітлахи отримали велике задоволення від спілкування і передали гостинці вихованцям кінологічного центру.

Категория: Новости сайта | Просмотров: 57 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0